Farklı Desen ve Renk Seçenekleriyle Halılarımız

e-halıcım ile dünyanın en yavuz halılarına iye olabileceğinizi biliyor musunuz? Halıların yaşamımızdaki yeri ve önemi asla vazgeçilmez. Özellikle Küçük asya’da canlı insanoğlu için lüp içinde halı olmazsa olmazlar arasındadır. Halıcım bünyesinde kâin Gümüşsuyu halı kadar önemli markalar ile de katkı örgülıyor. Ama halıcım bünyesinde yalnızca bu kadarla sınırlı değil dunda görmüş olduğunuz bütün halı markalarını da barındırıyor.

Pierre Cardin halı, Pierre Cardin halılar, Cihan modasının ünlü adı Pierre Cardin aracılığıyla tasarlanmıştır ve moda halıda yaşam bulmuştur. Pierre Cardin halılar, en moda renklerin en moda desenlerle ve Pierre Cardin markasıyla buluşması halıda aşırıü yaratmaktadır. Pierre Cardin halılar, siyah, beyaz zehir, pembe, krem, lacivert ve yeşil tonlarla mekanlarda farklı bir gökyüzü yaratmaktadır. Halıların katıksız yalıtım sağlamladığı ve aleve karşı dirençli olduğu biliniyor.

Royal Halı, Türkiye genelinde 48’i showroom sarhoş olmak üzere 500’e yakın satış noktasında görev veren bir markadır.Royal Halı İplik Dokumacılık Möble şan. ve Tic. A.Ş Royal Halı, Pierre Cardin Halı, Atlas Halı ve Studio markalarıyla Türkiye genelinde 48’i showroom sarhoş olmak üzere 500’e yakın satış noktasında görev vermektedir. Royal halı 160×230, 200×290 ölçülerine iye üretimler yapar.

Atlas Halı, 54 yıl önce kurulmuş bir halı markasıdır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca renk ve desen kombinasyonlarına iye halı serileri ile verimli ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca renk ve desen kombinasyonlarına iye halı serileri ile verimli ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı da çocuk odaları için geniş bir ürün yelpazesi bulundurmaktadır.

Halının bir evde ne kadar ihtiyaç bulunduğunu, özellikle birinci sınıf halıları tercih etmemiz gerektiğini biliyoruz. Ama üzere bütün halı markaları çok birinci sınıf bir hale geldi. Yakışır fiyatlarıyla, birinci sınıf dokularıyla ve işçilikleriyle imdi her halı çığır açar vaziyete geldi. Ancak e-halıcım markasından satın alacağınız halıların tamamı çok elan birinci sınıf olacaktır. Türkiye’nin en birinci sınıf halılarının olduğu en önemli mekanlardan bir tanesi olan halıcım, üretim ve satış merkezini de geliştirmeyi amaçlıyor.