Heets

Heets, elektronik sigara veya IQOS amortisörı kullanılan bir tütün ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış tütün bucak almış olduğundan, sigaraya benzemekle baş başa, tradisyonel sigaralardan farklıdır. Heets, tütün yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza dolaysız konulabilen önemsiz parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede tütün adına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, tradisyonel sigaralardaki kadar yanma ustalıklemi gerçekleştirmezler. IQOS amortisörı kullanan kişiler muhtevain bir dalgalı olarak sunulan Heets, bazı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın çalmak muhtevain muayyen evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya sürülen bir tütün ürünüdür. PMI, cihan genelinde en mefret tütün şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında tanılamatmıştır. Heets’in amacı, sigara içme aldatmaışhunrizklarını göçermek ve insanların daha azca zararlı bir şık https://sigaramiz10.com/heets tutmak muhtevain tradisyonel sigaraların adına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine reva olanı seçebilirler. Lezzetler beyninde mentol, nane, çikolata, vanilya kadar seçenekler bulunabilir. Başkaca, nikotin miktarları da ayrımlılık gösterir ve kullanıcının tercihine demetlı olarak seçilebilir.

IQOS amortisörı, Heets kullanmaı muhtevain tasarlanmıştır. Takım, tütünü 350°C’ye denli ısıtır ve bu sayede Heets’in muhtevaindeki tütün özlerinin buharlaşmasını sağlar. Bu işlem, tütünün yanması adına, buharlaşması sebebiyle açığa çıdem kimyasalların azaltılmasına yardımcı olur. Bu nedenle, IQOS amortisörı ve Heets ürünleri, tradisyonel sigaralara gereğince daha azca zararlı olarak kabul edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın çalmak muhtevain muayyen evetş sınırlamaları bulunabilir. Başkaca, kullanmaı da yerel yasalara ilişkindır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin ait yasal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in tradisyonel sigaralardan daha azca zararlı olduğu iddiası, PMI tarafından yapılan araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Ancak, ürünün ferah ferah heets kullanmaı sebebiyle, bazı uzmanlar tarafından elektronik sigara kadar öteki tütün ürünleri kadar bağımlılık örgücı olabileceği dair uyarılar örgülmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara neden olmuştur. Temelı esenlik örgütleri, Heets kadar tütün ürünleri için endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, gönül hastalıkları ve öteki esenlik problemlerine neden olabileceğinden endişe etmektedirler. Başkaca, tütün ürünlerinin toyler üzerindeki tesirleri de tartışma konusu olmuştur.

Bununla baş başa, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin tradisyonel sigaralara gereğince daha azca zararlı bulunduğunu ve sigara salıverme yönünde bir aşama olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets kadar ısıtılmış tütün ürünlerini tradisyonel sigaralara dalgalı olarak tanılamamlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çaldatmaışan kişiler muhtevain yeğleme edilebilecek bir şık olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in tradisyonel sigaralara gereğince daha azca zararlı olduğu iddiası halen tartışma konusu olsa da, ürünün kullanmaı giderek yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, tütün mamulleri yasalarına reva şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki yasal düzenlemelere ve esenlik önerilerine reva şekilde kullanmalıdırlar.