katiponline.com: Klavyede Hızlı Yazma

En İyi Klavye Çallıkışma Sitesi

On Inç Online Klavye Çallıkışması
Bilgisayarda yazı yazarken ne derece hızlı olduğunuzu kaygı ediyorsanız, klavye yol testi yapabileceğiniz genel ağ siteleri tam size nazaran. Bu genel ağ siteleri ile klavyede yazı yazma yolınızı görebilir, allıkıştırmalar yapabilir ve yeterince çallıkışırsanız bir sıra kendinize ait bir rekorun sahibi olabilirsiniz.
Günümüz dünyasında akıllı telefon klavyelerine hapsolmuş olsak da bilgisayarda klavye kullanarak yazı sermek, özellikle hızlı yazabilmek hala son grado önemli bir yetenek. Duyduğunuz şeyleri aynı anda klavye ile makaslamakya dökmek gibi önemli beceriler, yaşamın dayanıklı çok alanında işinizi kolaylaştıracaktır. Yazı yazarken ne derece hızlı olduğunuzu öğrenebileceğiniz biraşırı klavye yol testi sitesi bulunuyor. Klavye yol testi genel ağ sitelerinin dayanıklı çoğu Türkçe ve İngilizce olsa da kimilarında birden bir küme lisan seçeneği görebilirsiniz. Yeni öğrendiğiniz bir lisan üzerinden klavye yol testi yaparak o dilin inceliklerini öğrenebilir ve alşavk olmadığınız bir yazma stiline parmaklarınızı allıkıştırabilirsiniz. Yeterince çallıkışırsanız, siz yazı yazdıktan sonra klavye üzerinde duman tütmesini bile sağlamanız olabilir.
Online Klavye Düellosu
Online klavye düellosu sayesinde kullanıcıların birbirleri arasında yarışmaarak hoş bir yarış ortamında klavye çallıkışması yapması sağlanmaktadır. Kullanıcılara kolay olması açısından yargılama olarak haberleşebilecekleri chat görüntülükı kullanıma sunulmuşdolaşma. Böylece klavye düello öncesinde ve sonrasında kullanıcıların birbirleri ile keyif bir şekilde komünikasyon kurabilmektedir.
Bunun yönı dizi kullanıcılar önlıklı klavye yarışmaması veya farklı bir deyişle düello yapacağı gibi, tıknaz düello özelliği ile 100’lerce nefer aynı anda klavye yarışmaması yapabilmektedir. Öyle ki, 126 nefer ile beraberinde sitede tıknaz klavye düellosu gerçekleştirilmiş ve rekor olarak kayıtlara geçmiştir.
Hatta sitemiz üzerinde oluşturulan rütbeleri elde ika dair biraşırı adayın yarışmatığını da görebilmek mümkündür. Bu rütbeler;
• Çaylak
• Stajyer
• Antreken
• Eli uz Hatcı
• Tuş Yakan
• Klavye Bükücü
• Klavyeşör
Klavye çabukluk Testi
Klavye çabukluk Testi ile beraberinde sizlerde 1 zaman, 3 zaman ve 5 dakikalık periyotlar arasında kendinizi deneyerek seviyenizi ölçebilirsiniz. Klavye yol testi siz değerli üyelerimizin seviyenizi belirleme edebilmeniz açısından nispeten heybetli bir öneme sahiptir. “Klavye çabukluk Testine Saksıla!” butonuna tıklanılması ile beraberinde başlayacağınız bu başüvende sizlerde adınızı en iyi skorlar bölümüne yazdırabilirsiniz.
Klavye yol testi aynı zamanda siz değerli üyelerimizin on parmak yazma eğilimine ve leziz bir şekilde mütemadi olarak çallıkışma gerçekleştirmenize imkân vermektedir. Yapmış olduğumuz analizler neticesinde klavye yol testinde biraşırı kişinin kendi rekorunu egale geçirmek bağırsakin mütemadi olarak çallıkışma yaptığını ve tekâmül gösterdiğini görmekteyiz.
Klavye Çallıkışması
Klavye çallıkışması kısmınde, klavye mülakat uygulaması, özel antrenman sahası ve kendi metninde çallıkış gibi biraşırı fasıl yer almaktadır. Bu bölümlerin her biri kendi içerisinde farklı özelliklere sahiptir.
Bunun yönı dizi “Toplanmış Klavye Çallıkışması” ile beraberinde kullanıcılar istedikleri devir belirlenen tarih aralığında çallıkıştıynet sulplabilir ve çallıkışma sonucunu görebilirler. Bu şekilde kullanıcıların 1 sıra, 3 sıra, 1 hafta ve 1 aylık devir dilimleri arasında çeşitli kullanıcılar ile beraberinde hoş bir yarış ortamında çallıkışma yapması hedeflenmiştir.
Türkçe üzerinden klavye çallıkışması yapabileceğiniz sitenin öne çıhun özelliği ise sınav bağırsakin onlarca farklı metanetli sunuyor olması. Test bağırsakin maruz metinlerin dayanıklı çoğu hukuki metinlerdir. Bu sayede jurnal hayattaki dayanıklı önlaşılmayan kelimeleri bile görmüş ve alşavk olmadığınız kelimeleri yazma dair kendinizi vüruttirmiş olursunuz. Testi dilediğiniz gibi özelleştirmeniz olabilir.
F Klavye Dersleri
F klavye dersleri ile beraberinde on parmak yazmayı öğrenmeye esaslayabilirsiniz. Sitenin arayüzü ve sınav aracı nispeten farklı. Vesair sitelerden farklı olarak maruz bu arayüzünde okullar aracılığıyla sıklıkla kullanıldığı ve beğenildiğini görmekteyiz. Özellikle derslerin şu şekilde oluşu kullanıcıları kendisine fanatik bırakmıştır;
• Sol Baskı Inç Çallıkışması
• Sağ Baskı Inç Çallıkışması
• Sol Baskı Çallıkışması
• Sağ Baskı Çallıkışması
Q Klavye Dersleri
Q klavye dersleri ile beraberinde on parmak yazmayı öğrenmeye esaslayabilirsiniz. Sitenin arayüzü ve sınav aracı nispeten farklı. Vesair sitelerden farklı olarak maruz bu arayüzünde okullar aracılığıyla sıklıkla kullanıldığı ve beğenildiğini görmekteyiz. Özellikle derslerin şu şekilde oluşu kullanıcıları kendisine fanatik bırakmıştır;
• Sol Baskı Inç Çallıkışması
• Sağ Baskı Inç Çallıkışması
• Sol Baskı Çallıkışması
• Sağ Baskı Çallıkışması

Tutanak Katipliği Mülakat Soruları
Tutanak Katipliği Mülakat Soruları, mesleki bilgi, genel hars ve çıkmış mülakat sorularından oluşmaktadır. Mesleksel bilgi içerisinde; Tutanak Katipliği, yazar mevzuatı, genel dostluk kavramları, adli terimler, Doğruluk Bakanlığı Teşkilat ve Görevlerine ait sorular yer almaktadır. Umumi hars içerisinde; Atatürk İlke ve İnkılâp Tarihi, Cumhurbaşkanlarımız, Türkiye’nin ve dünyanın enleri gibi karma ve güncel sorular bulunmaktadır. Çıkmış mülakat sorularında ise; meydana getirilen mülakatlar sonrasında genel ağ üzerinde kullanıcıların yorumlarında belirtilen sorular derlenerek yek karşılık halinde sizlere sunulmuşdolaşma.
Tutanak katipliği mülakat sorularının yönı dizi müesasirlik mülakat soruları ve İKM mülakat soruları da yer almaktadır. Adaylar fevkda belirtmiş olduğumuz mesleki bilgi, genel hars ve çıkmış mülakat sorularından mülakata ait olarak çallıkışma yapabilmektedirler.
Klavyede Hızlı Tahrir
Klavye kullanmaya ne derece allıkışmış olsanız da yazma yolınız artmıyor mu? Belki bile atladığınız 1-2 ufak yalnız önemli sınır olabilir. Yalnız vakit kaybetmeden hepimiz jurnal hayatta klavye kullanıyoruz. Kimimiz künde oynarken kullanıyor, kimimiz çallıkışırken; kimimiz ödev yaparken ve kimimiz esaskalarıyla haberleşirken. Bu aleti hızlı değerlendirmek ise amacımız ne olursa olsun can kurtarabiliyor.
Biraşırı insanoğlu klavye kullanırken sol elini ‘ASDF’ harflerinin üstünde, sağ elini ise ‘JKL’ harflerinin üzerinde tutuyor. Bu averaj yol bağırsakin kılgı bir pozisyon skorlabilir, ancak dakikada 50 kelimeyi aşmak istiyorsanız ellerinizi azıcık daha harismanızı öneriyoruz. Örneğin sol namahrem parmaklarınızı ‘AERH’ ve sağ namahrem parmaklarını ise ‘MOP’ harflerine yakın sara harisarsanız, bu pozisyona allıkıştıktan sonra klavyenin yer namına kolaylıkla ulaşmanız kolaylaşabilir.
Klavyede Nite Hızlanılır?
Yazarken yaptığınız bir lafız hatasından sonra ‘backspace’ tuşuna basılı ağrımak evet da dip arkaya basmak size devir kaybettirebilir. Fakat son yazdığınız kelimeyi baştan aşağı silen bir tuş kombinasyonu mevcut. Windows’ta ‘Ctrl+Backspace’ ve MacOS’ta ‘Option+Backspace’ tuşlarıyla bundan sonra lafız silmeniz 3 saniye süreceğine sakat saniye bile sürmez.
Beribenzer bir klavye, masadan yüksekliğinize nazaran yazarken bileğinizi yukarı evet da aşağı muhik bükmenize neden olabilir. Fakat eğimi ayarlanabilen ve bilek koymalık bölmeye mevla, ergonomik bir klavye; parmaklarınız haricinde elinizin hiçbir yerinin çallıkışmasını gerektirmez.
On Inç Klavye Nite Öğrenilir?
10 Inç Klavye veya On Inç, görme duyusunu kullanmanıza lazım kalmadan, klavyedeki tuşların yerini ezberleyerek ve yazma esnasında 10 parmağınızı enerjik olarak kullandığınız bir klavye tekniğidir. 10 parmak klavye kullanırken, klavyeye bakmanıza lazım kalmadan vücudunuzun kas hafızasını kullanarak daha hızlı ve aktif şekilde yazabilirsiniz. İki parmak veya vürutigüzel klavye kullanım tekniklerinin tersine 10 parmak klavye, hem daha az yorucu hem bile en doğurgan klavye kullanma tekniğidir. şehir üzerinden on parmak yazmaya ait olarak biraşırı doğurgan etkinliğe ulaşabilmeniz mümkündür.

Klavye Çalışması

Klavye Hız Testi

Klavyede Hızlı Yazma