MedreseRadyo Risale i Nur

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine sürat kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yayını ve ayrışık dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı büsbütün karşıtlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe üzere bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta ihtimam veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store üzere tatbik marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Antrparantez internet sitesi üzerinden alakadar taksimmleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde ihtimam alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin ABD, Avrupa, Asya üzere bir çok kıtada tatbik üzerinden neşriyat karşılayıcı tatbik günlük yüzlerce zaman dinlenerek yan simaünde İslamiyet’in henüz hızlı tanılamanmasına vasıtalık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla strüktürlarak insanlara ulaştırılması savsama edilmiyor. Sizde el dışında canlı andıran arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Antrparantez MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile alakadar videolar yayınlar yaparak el dışında bir çok insanoğlunun İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi strüktüryor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey güfte ettiriyor. Eserin bu denli tesirli başüstüneğu bilindiği bâtınin tatbik ve sair sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek yahut görmek isterseniz kesinlikle MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça güfte ettiren tatbik sahi görülmeye kıymetiharbiye. İnternet sitesi büsbütün hareketli uyuma iye ve bir çok yabancı dilde ihtimam verdiği bâtınin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zaten hali hazırda internet sitesi devamlı geliştirilmekte ve kullanıma henüz munis bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çhileışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan selen artistmız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde hileıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en yararlı şekilde simgeleme edilmeye çhileışılmaktadır.

çağ içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce benibeşer hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en yararlı şekilde faydalanmaktadır. Zaten tatbik marketlerden baktığınız mevsim uygulamanın benekının ve indirilme büyüklükının ne denli mualla bulunduğunu görebilirsiniz. Buda ummak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması düzında sahi kandırıcı bir iş çıkarıp insanlara en yararlı şekilde ihtimam vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle